چگونه Bio اینستاگرامتون رو بکشید وسط! (آموزش)

با سلامی دوباره به شما دوستای عزیز ، امروز با یه آموزش در رابطه با وسط چین کردن Bio در اینستاگرام در خدمتتون هستیم. امیدوارم که استفاده ی کافی رو ببرید. برای مقالات بیشتر به اینستاسنتر حتماُ یه سر بزنید!

چرا Bio  وسط چین ؟

بر هیچ کس پوشیده نیست که قابلیت های شخصی سازی اینستاگرام می تونند در مواقعی خیلی محدود باشند. با این وجو کار هایی هست که می تونید انجام بدید تا پروفایل اینستاگرامتون بین بقیه ی پروفایل ها بدرخشه مثلا یه روش راحت و فوق العاده سریع برای این که Bio ی خودتون رو وسط جین کنید تا علاوه بر این که کلید واژه هاتون بهتر به چشم می آن ، پیجتون جلوه ی بصری قشنگ تری هم پیدا کنه.


خب حالا چطوری انجامش بدم؟!

نهایتاُ می خوایم به یک چیزی شبیه شکل زیر برسیم :

جالب شده نه؟ خوب حالا مرحله به مرحله پیش میریم :

  1. مرحله ی اول: برای این که کاری کنید که Bio ی اینستاگرامتون وسط چین به نظر بیاد ، باید تمام فاصله های بین دو علامت پیکان زیر ، رو را کپی کنید.(خود پیکان ها رو دیگه کپی نکنید!)                                                                                           (>>⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀<<)
  2. مرحله ی دوم: از طریق کامپیوتر به پیج اینستاگرامتون برید ( با گوشی هم میشه اینکارو کرد ولی با کامپیوتر خیییلی راحت تره!). بعد ، گزینه ی “Edit Your Profile” رو انتخاب کنید.
  3. مرحله سوم : Bio خودتون رو ویرایش کنید و اون فاصله هایی رو که کپی کرده بودید رو قبل از هر خطی از نوشته هاتون که می خواید وسط چین بشه بذارید. اگر که نوشتتون به اندازه ی کافی وسط چین نشده بود ، می تونید خودتون چندتا فاصله اضافه یا کم کنید تا نوشتتون به خوبی وسط چین بشه.

فقط یه نکته!: وقتی که ما این کارو روی اکانت تستمون انجام دادیم ، خط های اول و دوم مشکلی نداشتند ولی خط سوم یه کم اذیت می کرد. نهایتاُ مجبور شدیم که دو بار فاصله ها رو کپی/پیست (Copy/Paste) کنیم و بعدش اضافات رو پاک کنیم تا بتونیم به حالت مورد نظرمون برسیم.


محدودیت ۱۶۰ کاراکتری!:

موقعی که دارید Bio تون رو می نویسید باید دقت کنید که اینستاگرام اجازه Bio هایی با بیش تر از ۱۶۰ کاراکتر رو نمیده پس باید حواستون باشه که چیزی که توی گوشی می بینید ، ممکنه توی کامپیوتر به همون قشنگی نباشه!

 

با این حال اگه که از Bio ی وسط چین خوشتون می آد و اگر که می تونید تمام نوشتتون رو (به همراه فاصله هاش) توی ۱۶۰ کاراکتر جا بدید ، حتماُ باید این روش رو امتحان کنید!

اینم از این! الان Bioی اینستاگرام شما وسط چین شده و الان شما صاحب پروفایلی هستید که با مال بقیه فرق می کنه!

Bio تون رو وسط چین کردین؟ همون طوری که میخواستید شد؟ با ما هم به اشتراک بذارید!

57 Likes

Comments: 12

    Leave a comment

    تیم اینستاسنتر با سابقه و تجربه چندین ساله در حوزه های امنیت اینستاگرام , تبلیغات و بازاریابی اینستاگرام و گسترش و محبوبیت فردی و کسب و کار از طریق اینستاگرام ; آماده همکاری در زمینه های مدیریت کامل صفحات اینستاگرام شما, توسعه , آموزش و مشاوره و... میباشد