پنل کاربری

پنل اینستاگرام یکی از زمینه هایی می باشد که شما قبل از فعالیت در این مسیر باید در مورد آن تحقیق و راهنمایی بگیرید چون انتخاب نادرست در این زمینه ممکن است اتفاقات ناگواری را برایتان رقم بزند.

پنل اینستاگرام

اگر شما جزو کسانی هستید که در حوزه های مارکتینگ در حال فعالیت هستید و در گروه ها و یا کانال های موجود میبیند که بعضی افراد با گرفتن مبلغی به شما تعداد مشخصی فالوور به همراه امکانت دیگر از قبیل افزایش لایک و …. برای شما به فروش گذاشته اند ماجرا این کار چیست؟و اینکه اصلا پنل اینستاگرام چیست؟

در اصل پنل افزایش افلوور یک سایت در جهت ارائه خدمات در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام می باشد که بارها از نزدیکان خود و یا در صفحات مجازی شنیده و دیده اید که آن را با نام پنل فالوور صدا میکنند که در این مقاله در این زمینه صحبت میکنیم.

شما در یک پنل افزایش فالوور میتوانید از سرویس های مختلفی که رائه میدهند نظیر افزایش لایک و بازدید و سرویس های مختلف دیگر در هر شبکه مجازی به خصوص اینستاگرام بهره مند شوید و اینکه پشتیبانی از هر شبکه در دنیای مجازی بسیار متفاوت است.

مدیریت پنل اینستاگرام

پنل افزایش فالوور چیست؟

پنل افزایش فالوور را میتوانید مثل یک مرکز خرید در نظر بگیرید، شما در یک پنل یا یک صفحه میتوانید به سرویس های مختلفی از این پنل دسترسی داشته باشید اما شاید این وسط براتون سوال های خیلی زیادی به وجود بیاید که این همه فالوور از کجا و چگونه؟این همه لایک از کجا و چگونه؟چطور ممکن است این همه فالوور یکدفعه خود به خود افزایش پیدا کنند؟ افرادی متخصص در این پنل ها توانسته اند یک سری شبکه هایی در دنیای مجازی با هزاران حساب کاربری به وجود بیاورند و بتوانند آنها را به خوبی مدیریت کنند این افرادی که متخصص این کار هستند.

زمان زیادی برای وقت گذاشتن و وقت صرف کردن برای مشتریان خود ندارند از طرفی هم افرادی هستند که این وسط دنبال فالوور و لایک بالا می باشند و دوست دارند از این خدمات بهره مند شوند در حقیقت میتوان گفت این پنل یک رابط بین افرادی که تخصص دارند با ربات ها و مشتریان این درخواست است. کسانی که دنبال این قابلیت هستند باید حتما از طریق راه های مطمئن ورود پیدا کنند و این کار را انجام دهند.

چرا باید از پنل افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنیم؟

در این پنل شما مدیریت ربات این برنامه مجازی را در اختیارتان قرار دارید و با توجه و از طریق امکاناتی که اینستاگرام قرار داده است بتوانید این ربات را در این برنامه مجازی مدیریت کنید. شما میتوانید در این پنل کارهایی را به این ربات دستور دهید که انجام دهد این کارها میتوانند ارسال پیامک به صورت خودکار یا لایک کردن به صورت اتوماتیک و فالو و آنفالو کاربران به صورت اتوماتیک باشد و میتوانید حتی برای این ربات جوری برنامه ریزی کنید که بهترین کاربران را برای فالو انتخاب کند تا شما بتوانید به اهداف خود یعنی تبلیغات اینستاگرام در این زمینه افزایش کاربران خود و …. دست پیدا کنید. این روش مزیت هایی دارد که میتوان به صرفه جویی در زمان و هزینه و بازخورد بهتر و بیشتر و افزایش کاربران واقعی در پیجتان اشاره کرد این روش ویژگی و مزیت های زیادتر دارد که شما توسط تماس با کارشناسان ما در اینستاسنتر میتوانید از این مزیت ها بهره مند شوید.

بهترین پنل اینستاگرام جهت افزایش فالوور

بهترین پنل جهت افزایش فالوور اینستاگرام

شما با گشت و گزار در این برنامه اجتماعی یا در اینترنت مشاهده میکنید که افراد بسیار زیاد و شرکت هایی هستند که خدمات اینستاگرام را ارائه میدهند اما آیا این خدمات به نحو احسن ارائه می شود یا خیر؟ اول از همه باید مشخصات این شرکت ها را مورد توجه قرار دهید تا بدانید که آیا شرکت تقلبی می باشد یا خیر؟ بیشترین نکته ای که در این خدمات وجود دارند داشتن بالاترین کیفیت می باشد زیرا برای تبلیغ کردن یک برند حتما کسب و کار از مورد های اصلی نیست شاید از روش های غیر مطلوب هم استفاده شود.

مثلا فروش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک و ویو به صورت تقلبی به فروش می رسد بنابراین اگر قصد انتخاب چنین پکیج و گزینه هایی را دارید از شرکت های معتبر با داشتن ضمانت معتبر خریداری را انجام دهید. اینستاسنتر یکی از بهترین ها در ارائه خدمات در اینستاگرام می باشد که روش ما با دیگر شرکت ها بسیار متفاوت می باشد. کارشناسان ما به شما کمک میکنند تا در زمینه خود یکی از بهترین ها باشید و شما را در این مسیر هدایت میکنند تا همیشه موفق باشید.

افزایش فالوور با پنل اینستاگرام

چرا باید فالوور و یا لایک بخرم ؟

شاید بارها براتان اتفاق افتاده که در خیابان وقتی گرسنه شدید و در حال تردد می باشید از مغازه هایی که افراد کمتری جهت خرید به آنها مراجه کرده اند چشم پوشی میکنید و چشم خود را سمت مغازه هایی میبرید که دارای بالاترین افراد جهت خرید محصول هستند این مطلب هم دقیقا شبیه به همین موضوع می باشد که افراد جهت خرید یا تبلیغ یک محصول سراغ کسانی می روند که دارای بالاترین کاربر و یا به اصطلاح فالوور می باشند کسانی که دارای بالاترین کاربر و بالاترین لایک و بالاترین بازخورد را دارند.

همانطور که در مطالب بالاتر گفتیم افراد زیادی وجود دارند که دائما ممکن است این سوال برایشان پیش بیاید که این همه فالوور به همراه لایک از کجا آمده است و چگونه اینجاد شده است؟ هیچوقت یک فردی که در این زمینه قصد فروش پنل اینستاگرام را به شما دارد برای اینکه شما را با خبر کند از این ماجرا حقیقت را نمیگوید تا شما تشنه این ماجرا شوید و از خودش خرید کنید. کل این ماجرا از 3 منبع اصلی که اساس ساختن این ماجرا است تشکیل میشود که درباره آن بحث میکنیم.

خرید پنل اینستاگرام

انواع منابع ساختن پنل

یک روش قدیمی به نام مزرعه ربات.

جریان ها و یا سیگنال هایی که واقعی هستند.

جریان ها و یا سیگنال هایی که واقعی نیستند که به آن غیر واقعی هم گفته می شود.

خب از مرحله اول که یک روش قدیمی می باشد شروع میکنیم به نام مزرعه ربات.

این روش از قدیمی ترین روش های افزایش فالوور و لایک می باشد که در قدیم خیلی زیاد مورد استفاده قرار میگرفت. در واقع برای بیان این موضوع میتوان گفت که مزرعه های ربات اساسا نرم افزارهای بسیار هوشمندی هستند که به حساب های کاربری زیادی در کل دنیا متصل هستند و از تعداد آی پی های زیادی در کشور های مختلفی استفاده میکنند. این ربات ها را میتوان گفت تا حدودی اتوماتیک هستند و حتما حتما نیاز به دانش خاصی در زمینه اینترنت و شبکه و دنیای برنامه نویسی دارند.

همچنین نیاز است روزانه تعداد زیادی از مشکلات فنی و همچنین برای بالا بردن آن روزانه به روز رسانی گردند. در کل بیشتر پنل هایی که در صفحات بازدید روزانه مشاهده میکنید و دارای قیمت ارزان هستند اصولا از طریق ربات ها تامین می شوند. ما درا ین مقاله کلیات یک پنل را برای شما جمع آوری کرده ایم.

ربات در پنل اینستاگرام

پنل اینستاگرام در ایران

در ایران یکی از روش های بسیار مورد استفاده جهت افزایش فالوور ها و لایک ها همین برنامه هایی هستند که پشتبانی آن توسط ربات هاست که اصولا به برنامه ی فالوور بگیر و لایک بگیر معروفند مثلا شما در یک صفحه و یک سایت مشاهده میکنید پستی به نمایش درآمده که شما پس از دیدن این پست که یا عکس است یا یک ویدئو به شما یک جایزه میدهد که شما از طریق این جایزه میتوانید لایک یا فلوور از طریق این پست دریافت کنید که در نهایت کاربرانی واقعی برای شما به وجود می آید اما با امکانات جدید اینستاگرام این روش ها بسیار بسیار سخت شده و محدودیت های زیادی را برای این قضیه ایجاد کرده است که در حال حاضر بسیار مشکل این عمل انجام می شود.

ساختن مزرعه ربات بسیار سخت تر از چیزی می باشد که شما به آن فکر میکنید و کار هر شخصی نمی باشد اصولا کسانی که آن را درست میکنند در مورد آن با احتیاط عمل میکنند و هیچ صحبتی هم نمی کنند. این اشخاص مستقیم به پنل فالوور وصل هستند و سرویس و خدمات خود را از این طریق در اختیار کاربران و عموم افراد قرار می دهند.

در صورتی که تمامی حساب های کاربری این زمینه مرتب شده باشند یعنی اینکه حساب ها دارای عکس پروفایل و بیو و کیفیت آنها به بالاترین حد ممکن رسیده باشد سیستم حساب هایی که فیک یا تقلبی باشند را حذف کرده و شما میتوانید از کیفیت بهتر و بالاتری برخوردار شوید این مورد در صورتی انجام می شود که حساب به واقعیت نزدیک شده باشد در نتیجه این سرویس ها میتوانند تاثیر به سزایی در جایگاه شما در صفحات اجتماعی و بهتر دیده شدن در شبکه های مجازی کمک به سزا و قابل چشم گیری کند.

پنل اینستاگرام در ایران

جریان ها یا سیگنال های واقعی

حتما مواقعی که در صفحات اینستاگرام در حال گشت زنی هسید به پست هایی برخورد کردید که دارای محتوایی می باشد که شما را به این که این پست را باز کنید و محتوا آن را ببینید وادار میکند. این روشی است که در طول این چند سال بسیار مورد استفاده قرار گرفته و شما را وادار میکنند تا یک پست را باز کنید اینکار در صورتی امکان پذیر می باشد که آن ها با گذاشتن ظاهری جذاب و شکل و شمایل زیبای آن پست شما را وادار به باز کردن این پست میکند.

بعضی افراد بیشتر در این زمینه ورود میکنند و تبلیغاتی که در شبکه های مجازی پولی می باشد را خریداری کرده و با انجام برخی عملیات روی آن به صورت مستقیم به پنل فالوور پس از انجام عملیات روی آن پنل فالوور را به کاربران ارائه میدهند به طور کلی در این روش هر کاری را انجام میدهند تا شخص کاربر حتما مجبور به فالو یا لایک اون مطلب یا محتوا گردد. در این زمینه نتیجه ای که به دست می آید کاربرانی واقعی هستند اما این روش اشکالی دارد که ممکن است ریزش فالوور داشته باشد اما این روش در جای خود می تواند تاثیر به سزایی در جایگاه شما در این برنامه مجازی باشد.

ما در پنل شرکت اینستاسنتر سرویس های واقعی شبکه ی مجازی اینستاگرام را به شما جهت هر چه بهتر بودن جایگاهتان در این برنامه ارائه میکنیم و ما به شما توصیه میکنیم جهت منظم بودن و حفظ جایگاه پیجتان از نظرات کارشناسان ما بهرهمند شوید.

جریان یا سیگنال غیر واقعی

در این مطلب برای شما یک مثال میزنیم که به صورت کلی و جمع بندی این مطلب را متوجه شوید که میتوان گفت بارها در بازکردن بعضی پیج ها یا سایت ها مشاهده کردید که پس از بازکردن یک سایت، سایت های متعددی پشت سر هم باز میشوند که شما را به مسیری که خودشان بخواهند تا مطلبشان را به شما نمایش دهند هدایت میکنند.

وقتی صفحات باز میشود یا خود به خود مطلبی دانلود می شود یا گزینه ای برای شما ایجاد می شود که در صورت خروج از آن صفحه حتما باید روی گزینه کلیک کنید. معمولا بسیاری از  پنل اینستاگرام از جریان یا سیگنال های غیر طبیعی استفاده میکنند که این مورد به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود و شما هیچ وقت به کسانی که این قضیه را کنترل میکنند مراجعه نکنید تا هزینه خودتان را دور نریزید.

جمع بندی

ما در این مقاله در مورد پنل کاربردی فالوور بحث و گفتگو کردیم تا متوجه شوید بخش بسیار وسیعی از تمامی این لایک ها و فالوور ها و ویو ها در پنل ها توسط تعدادی ربات انجام می شود و این بدان معنی می باشد که شما از سرویس هایی بهره مند می شوید که مدیریت آن توسط اشخاصی می باشد که به خوبی آن را هدایت می کنند و دارای بالاترین کیفیت حساب کاربری هستند.

ما در این مبحث در مورد اینکه اصلا چرا بالا از پنل افزایش فالوور استفاده کنید یا چرا باید لایک و فالوور بخرید بحث کردیم و توضیح ویژه دادیم. ما انواع سیگنال هایی که خوب یا بد بودن کیفیت یک پنل را مشخص میکنند را مورد بحث قرار دادیم و برایتان توضیح دادیم که هیچوقت گول افرادی که با تقلب کار میکنند را نخورید. ما در شرکت اینستاسنتر برای شما خدماتی را ارائه کرده ایم که شما با مراجعه به کارشناسان ما در این شرکت و یا تماس با آن ها می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

شما همیشه لایق بهترین و با کیفیت ترین خدمات هستید.

نویسنده

محمد مهدی مرادی

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هر سوالی که راجع به خدمات داری همین الان توی واتس اپ بپرس