مقالات

بازگردانی پیج اینستاگرام هک شده

بازگردانی پیج اینستاگرام

بازگردانی پیج اینستاگرام یک نمونه از کارهایی می باشد که کارشناسان ما در شرکت اینستاسنتر آن را به بهترین نحو ممکن برایتان انجام میدهند تا هیچ ناراحتی بابت اتفاقی که برایتان افتاده نداشته باشید پس تا دیر نشده برای اینکار عجله کنید.

بازگردانی پیج اینستاگرام 

یکی از پربیننده ترین و پربازدید ترین برنامه های این روز های کل دنیا برنامه ای به نام اینستاگرام می باشد. که در بین تمامی سنین دارای محبوبیت خیلی زیادی می باشد که در این میان لازم است یاداوری کنیم که همیشه همه جا افرادی هستند. که دنبال سودجویی و سواستفاده از بقیه افراد می باشند. که به عنوان نمونه در برنامه اینستاگرام افراد سوجویی وجود دارند که میتوانیم به نام هکر اشاره کنیم. هک کردن یک اکانت و یک پیج به راحتی انجام نمیپذیرد در میان ما کسانی هستند.که به عنوان ادمین یک پیج اینستاگرام به دلیل سهل انگاری در حفاظت از اکانت و پیج خود در دامی که این افرادسودجو پهن کرده اند گرفتار شده اند.

به بازگردانی اکانت اینستاگرام نیاز پیدا میکند و در صورتی که اگر این دوستان اقدامات پیش دستانه در خصوص بالا بردن امنیت پیج خود را انجام میدادند. به هیچ وجه چنین اتفاقی برای این دوستان نمی افتاد تا اکانت و پیج آنها مورد تهدید افرادی سودجو قرار گیرد تا به بازگردانی اکانت اینستاگرام نیاز پیدا کنند.

این اتفاق برای این افراد هرگز نمی افتاد. مگر اینکه آنها امنیت اکانت و پیجشان را به خوبی بالا میبردند. و درصدد محافظت از آن اقدام به عمل می آوردند.کارشناسان ما در اینستاسنتر به شما کمک میکنند. که امنیت پیج خود را بالا ببرید و اکانت و پیج حذف شده و هک شده شما را در کمترین زمان ممکن بازگردانی و بازیابی کنند.

برنامه اجتماعی اینستاگرام

کلیات اینستاگرام و بازگردانی پیج آن

ادمین یک پیج اینستاگرام باید راه کارهای موفق و لازم  جهت تامین امنیت اکانت و پیج خود را بداند که این کارها مانند کارهایی است که مثل گذاشتن انواع حفاظ در جلوی منزل شما عمل میکند و به هیچکس اجازه ورود به منزل شما را نمیدهد و هیچ کس به راحتی نمیتواند از آن عبور کند. اکانت و پیج یک فرد برای آن شخص مثل یک وسیله شخصی مانند تلفن موبایل یا یک مسواک یا حوله یا هر چیز دیگه شخصی می باشد که هیچ کس حق استفاده از آن را ندارد .

با رعایت این راه کارها امنیت اکانت و پیج خود را میتوانید بالا ببرید و از نگرانی هک شدن اکانت و پیج اینستاگرام رهایی میابید. برای آشنایی بیشتر با اقدامات امنیتی خود به ادامه مقاله ما توجه کنید و اگر فرد سودجویی اکانت اینستاگرام شما و یا صفحه شما را مورد تهدید قرار داد به هیچ وجه نگران نباشید ما در اینستاسنتر سعی داریم که اکانت و صفحه شما را به نحو احسن مورد بازیابی و بازگردانی قرار دهیم حال به ادامه مقاله توجه لازم را داشته باشید.

بالا بردن سطح امنیت اکانت و پیج اینستاگرام

روش های خیلی ضروری در بالابردن امنیت اکانت و پیج اینستاگرام که باید بدانید تا از هک شدن و یا افشا شدن اطلاعات توسط افراد سودجو جلوگیری شود و به عواملی تقسیم می شود که عبارتند از:

 1. انتخاب یک رمز پسورد خیلی قوی.
 2. ابزار هویت دو مرحه ای را در اینستاگرام فعال کنید.
 3. دسترسی برنامه های شخص ثالث را قطع کنید.
 4. به هیچ وجه اجازه دسترسی به موقعیت مکانی خود را ندهید.
 5. تمامی اطلاعات پروفایل خود را محرمانه حفظ کنید.

هک شدن اکانت و پیج اینستاگرام

بدترین اتفاقی که ممکن است برای یک اکانت و یا یک پیج اینستاگرام بیفتد هک شدن اکانت و پیج توسط افرادی سودجو یا هکرها می باشد. اگر اکانت اینستاگرام شما هک شده است. در شرایط ویژه ای قرار دارید و لازم است سریعا برای بازیابی و بازگردانی آن اقدام کنید. زیرا شخص هکر می تواند با اکانت شما دست به هر کاری بزند. و از این طریق اکانت و پیج اینستاگرام شما را به خطر بیندازد.

به عنوان مثال تمامی محتویات، اعم از عکس ها و فیلم های شما را ذخیره و بعد از آنها استفاده های غیر مجاز و غیر قانونی کند. و یا محتوای نامناسبی را در اکانت و پیج شما منتشر کند. بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام شاید کمی دشوار باشد اما غیر ممکن نیست و این نکته هم قابل گفتن می باشد. که بازیابی و بازگردانی اکانت اینستاگرام شما در توان هرکس نیست پس به کارشناسان ما در اینستاسنتر مراجعه کنید تا در کمترین زمان ممکن اکانت و پیج شما را مورد بازگردانی و بازیابی قرار گیرد.

در هنگام پاک شدن پیج اینستاگرام با سه عنوان یا (حالت) رو به رو می شویم که این سه عنوان عبارتند از:

*عنوان اول:در همان لحظه و به موقع متوجه هک شدن اینستاگرام خود می شوید:

در این حالت خیلی سریع و بی دردسر وارد سایت اصلی اینستاگرام میشوید. و بر روی بازیابی و بازگردانی رمز فراموش شده میزنید. و پسورد اینستاگرام خود را عوض میکنید. برای آموزش بازیابی و بازگردانی پسورد فراموش شده اینستاگرام به سراغ کارشناسان ما در اینستاسنتر مراجعه کنید.

*عنوان دوم:اینستاگرام شما توسط افراد سودجو هک شده و شما متوجه هک نشده اید و همچنان به اکانتتان دسترسی دارید:

در بعضی مواقع افراد سودجو یا هکر پس از نفوذ و ورود به اکانت و پیج شما پسورد اینستاگرام شما را تغییر نمیدهند. برای اینکه بفهمید همزمان اکانت و پیج شما در دست فرد دیگری قرار دارد یا خیر راه کارهایی وجود دارد. که مثلا متوجه فعالیت خودکار اکانتتان میشوید یعنی تعدادی پست خودکار لایک میشوند، تعدادی استوری خودکار دیده میشوند یا افرادی خودکار فالو می شوند.

*عنوان سوم:شما خیلی دیر متوجه هک شده اید و هکر ایمیل شما را با ایمیل خود جا به جا کرده است.

در این حالت که تعداد زیادی افراد به آن گرفتار میشوند افراد سودجو یا هکر تمامی اطلاعات موجود در اکانت و یا پیج شما را تغییر می دهند.

هک شدن و بازگردانی پیج اینستاگرام

چگونه از هک شدن اکانت و پیج اینستاگرام خود جلوگیری کنیم؟

ما در اینستاسنتر به شما راهنمایی میکنیم که از هک شدن اکانت و پیج اینستاگرام خود توسط افراد سودجو یا هکرها جلوگیری به عمل آورید حتما قبول دارید که همیشه  بهترین راه پیشگیری قبل از افتادن خطر است! پس با رعایت کردن نکات ایمنی و امنیتی سعی کنید که از هک شدن اکانت و پیج اینستاگرام خود جلوگیری کنید.

در مرحله اول هیچوقت یک رمز عبور ساده را برای اکانت ها و پیج خود در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام انتخاب نکنید. در مرحله دوم سعی کنید که اطلاعات اکانت و پیج خود را به طور کامل وارد کنید. برای مثال اکانت و پیج اینستاگرام خود را حتما به ایمیل متصل کنید یا شماره تلفنی که در دسترسی باشد را برای آن ثبت نماید.

از دیگر مواردی که می‌تواند به شدت در افزایش امنیت اکانت و پیج اینستاگرام شما موثر شود و از هک شدن آن توسط افراد سودجو و یا هکرها جلوگیری کند، فعال سازی قابلیت تایید هویت دو مرحله ای است. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد این موضوع و نحوه فعال سازی از کارشناسان ما در اینستاسنتر سوال بفرمایید.

اگر هکر بعد وارد شدن به اکانت شما آن را پاک کند چه کاری باید انجام داد؟

اگر شانستان خوب نباشد و از شانس زیادی بهرهمند نباشید که هکر یا فرد سودجو بعد از دستیابی به اکانت اینستاگرامتان آن را حذف یا غیرفعال کند،اینستاگرام به محض اینکه اکانت و یا پیجی از سوی صاحب آن مورد حذف قرار گیرد، تمام پست‌ ها و فالوورهای آن را از بین خواهد برد و در تمامی گزینه های موجود در مرورگر شرکت گوگل هیچ راه حلی برای این موضوع پیشنهاد نشده اما کارشناسان ما در اینستاسنتر برای شما خیلی سریع و در کمترین زمان اطلاعات شما و اکانتتان را بازیابی و بازگردانی  را به نحو احسن انجام میدهند که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازیابی و بازگردانی اکانت و پیجتان میتوانید از کارشناسان ما در اینستاسنتر سوال کنید.

از کجا بفهمیم که هکر بعد از ورود به اکانت و پیجتان آن را غیر فعال یا حذف کرده است؟

اگر در زمان اقدام به منظور بازیابی و بازگردانی اکانت خود و وارد کردن یوزرنیم و ایمیل خود پیغامی از سوی اینستاگرام دریافت کردید که حاکی از نبود آن ایمیل یا یوزرنیم در اینستاگرام وجود دارد، احتمالا فرد سودجو یا هکر بعد از دسترسی به اکانتتان آن را غیر فعال و حذف کرده است. اگر با شرایط این چنینی هم مواجه شدید، نگران نباشید و ترسی نداشته باشید و عجله نکنید. تماسی با کارشناسان اینستاسنتر برقرار سازید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. شاید هنوز شانسی برای برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام وجود داشته باشد.

بازگردانی و بازیابی اکانت اینستاگرام

حتما در بین افراد نزدیک در میانتان مشاهده شده که اکانت و پیج خودتون و یا دوستان و آشنایانتون به هر دلیلی پاک و حذف شده باشد که بنا به درخواست پی در پی کاربران ما در این مقاله توضیحاتی در مورد چند بحث ارائه کردیم. حال اگر بنا به هر دلیل اکانت و پیج اینستاگرام شما توسط افراد سودجو هک شد، نگران نباشید چرا که کارشناسان واحد پشتیبانی اینستاسنتر با استفاده از ترفندهای خاص و حتی مکاتبه با پشتیبانی اینستاگرام می‌توانند. اکانت هک شده شما را بازیابی کرده یا در اصطلاح پس بگیرند.

پس با آگاهی از این مسئله جایی برای نگرانی وجود ندارد.اگر مثل من شبانه روز مشغول دنیای اینستاگرام شده باشید حتما براتون اتفاق افتاده که یه روز عادی برای چک کردن اکانت و پیجتون گوشی موبایل را دستتون گرفته اید و با شوق و اشتیاق میخواهید اکانت و پیج اینستاگرام تون رو چک کنید که با پیغام وحشتناک زیر روبرو میشوید که به شما میگه کاربر عزیز همیشه خندان من امروز میخوام خنده ات رو بگیرم و ناراحتت کنم.

your account has been disabled for violating our terms

پیام غم انگیز اینستاگرام

چون قانون های ما رو رعایت نکردی اکانتت رو غیرفعال کردیم! یه جورایی معنی همون پاک کردن اکانت میده،در مطلب قبل بحث امنیت اکانت و پیج اینستاگرام شما مورد بررسی قرار گرفت که چگونه امنیت اکانت و پیج اینستاگرام خود را بالا ببریم تا اتفاقاتی مانند هک شدن و یا پاک شدن توسط خود اینستاگرام را جلوگیری کنیم حال اگر اکانت و پیج اینستاگرام ما به هر دلیل پاک یا حذف شد چطور میتوانیم آن را بازگردانی و بازیابی کنیم.

ما در مطلب فوق توضیح آن را دادیم که در این مطلب سعی داریم مشکلات احتمالی در هنگام ورود به اکانت اینستاگرام را بررسی و راهکارهای مناسب آن را به شما ارائه می دهیم تا در هنگام مشکل با یک بررسی کوچک ببینید چگونه اینستاگرام خود را بازیابی و بازگردانید. شاید مدتی اکانت خود را دی اکتیو کرده باشید و حالا سعی دارید به همان اکانت و پیج قبلی برگردید و یا رمز ورود به اکانت و پیج اینستاگرام تان فراموش کرده اید و یا حس می کنید اکانت شما را هک کرده باشند و خطاهای مختلفی دریافت می کنید که نمی دانید مربوط به کدام بخش است. در این صورت برای بازیابی و بازگردانی پیج و اکانت اینستاگرامتان به کارشناسان ما در اینستاسنتر مراجعه کنید.

بازگردانی پیج اینستاگرام و اکانت

بازگردانی پیج دی اکتیو شده

اگر در اینستاگرام یکی از کاربرانی هستید که اکانت و پیج های زیادی را دارید و مدیریت میکنید. که برخی از آنها را نیاز نداشتید و آنها را غیرفعال کردید و برای مدتی از اینستاگرام خداحافظی کرده بودید. حال میخواهید پیج های خود را فعال کنید که کار سختی در انتظار شما نیست. و تنها در زمان خیلی کمی با مراجعه و درخواست از کارشناسان ما در اینستاسنتر برای بازیابی و بازگردانی اکانت و پیجتان مراحعه کنید.

همانطور که میدانید دی اکتیو کردن اینستاگرام به منزله حذف کامل اکانت و پیج مربوطه نمیباشد. و شما با استفاده از این مورد میتوانید برای مدتی که با اینستاگرام کار ندارید. از اینستاگرام خدحافظی کرده و اکانت و پیج اینستاگرام را غیر فعال کرده باشید.

بازگردانی و بازیابی اکانت اینستاگرام

همانطور که در مطالب بالاتر در مورد آن صحبت کردیم برای فعال کردن اکانت و پیج اینستاگرامتان باید اول رمز ورود اکانتتان را در ذهن داشته باشید. و البته در زمان غیرفعال کردن یک اکانت از طرف شرکت اینستاگرام پیامی مبنی بر غیرفعال کردن اکانت دریافت میکنید و از ادمین یا مدیر پیج یا اکانت رمز ورود را جهت ادامه سیر مراحل و گرفتن تایید میخواهد.

ما در ایسنتاسنتر سعی داریم که محمد مهدییت حداکثری شما در بازگردانی پیج دی اکتیو شده شما و یا پیج و اکانت که از طرف شرکت اینستاگرام مورد حذف قرار گرفته و یا توسط هکر جهت هرگونه سودجویی مورد تهدید قرار گرفته و یا حتی رمز ورودتان را فراموش کرده اید. را به نحو احسن بازگردانی و بازیابی کنیم.

دیسیبل کردن پیج اینستاگرام   

در ابتدا ما دیسیبل کردن پیج اینستاگرام را توسط خود مدیر پیج یا اکانت مورد بحث قرار می دهیم. که به راحتی قابل بازیابی و بازگردانی می باشد. بنابر اعلام سایت اصلی اینستاگرام، شما تنها هفته‌ای یک بار قادر به غیرفعال کردن و بازگردانی مجدد اکانت خود هستید. با غیرفعال کردن اکانت و خارج شدن از اکانت تا زمانی که دوباره اکانت خود را بازگردانی و بازیابی کنید. و دوباره وارد اینستاگرام شوید اکانت شما غیر فعال و غیر قابل دسترس میباشد. و هیچ فردی قادر به مشاهده تصاویر و پروفایل و فالوورهای شما نیست. با غیرفعال کردن اکانت و پیجتان پیام‌های شخصی دایرکت، پست‌ها، فالورها و … دست نخورده باقی خواهند ماند.

shadowban اینستاگرام

Shadowban چیست؟ شادوبن مسدودکردن و بلاک کردن محتوای افرادی است. که محتوایی خلاف قوانین کلی اینستاگرام انتشار میدهند. این موضوع به گونه ای است که به کاربر مورد نظر اطلاعی نمیدهند. اگر از طرف سایت اینستاگرام شادوبن شده‌اید. محتوا پیج  شما برای افرادی که شما را فالو نکرده‌اند. از طریق سرچ هشتگ و یا اکسپلورر اینستاگرام نشان داده نمی‌شود.

شادوبن کردن و بازگردانی پیج اینستاگرام

جلوگیری از شادوبن شدن؟

 • از هشتگ‌های ممنوعه و تکراری استفاده نکنید.
  ۲. به هیچ عنوان از نرم افزار خرید فالور استفاده نکنید.
  ۳. از انجام فعالیت‌های زیاد در اینستاگرام خود اجتناب کنید.
  ۴.به هیچ وجه هشتک های تکراری مورد استفاده قرار نگیرد.
  ۵. به این اطمینان برسید که کاربران شما را ریپورت نکرده اند.

در جهت اثبات بر درست بودن اکانتتان، اقداماتی در جهت پاکسازی پلتفرم اینستاگرام می‌تواند بسیار تاثیرگزار باشد. بر اساس تحقیقات تیم اینستاسنتر، اعلام اکانت‌های اسپم، ریپورت هشتگ‌ منقظی شده و گزارش عکس‌های نامربوط با هشتگ‌ها می‌تواند به رفع شادوبن کمک کند.

آموزش امنیت اکانت اینستاگرام

ما در اینستاسنتر سعی داریم بهترین را برای شما رقم بزنیم برای همین موضوع کارشناسان پس از گذراندن ساعت ها آموزش و دوره های تخصصی در حوزه فعالیت برنامه اینستاگرام موظفند که پس از بازگردانی پیج اینستاگرام شما امنیت پیج شما را تا حد امکان بالا برده تا هیچوقت دیگر این اتفاق برای شما رخ ندهد و یک روز از زندگی باارزشتان را صرف ناراحتی بخاطر این موضوع نکنید.

 بازیابی رمز عبور اکانت و یا اکانت اینستاگرام

اگر رمز عبور با پسورد اکانت اینستاگرام خود را فراموش کرده‌اید نگران نباشید، چرا که روش های مختلفی به منظور بازیابی و بازگردانی رمز ورود اینستاگرام وجود دارند. که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این احتمال وجود دارد که شما بنا به هر دلیلی رمز ورود اکانت اینستاگرام خود را فراموش کنید. اگر این مسئله برایتان پیش آمده نگران نباشید، چرا که کارشناسان ما در اینستاسنتر توسط روش های مختلفی بازیابی رمز فراموش شده شما را بازیابی میکنند.

جمع‌بندی بازیابی پیج اینستاگرام حذف شده

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله در مورد بازگردانی یا بازیابی اکانت هک شده توسط افراد سودجو و یا حذف شده توسط خود اینستاگرام و حتی راه کار جلوگیری از شادوبن شدن و دیسیبل شدن اکانت و چگونگی بالابردن امنیت اکانت و پیج اینستاگرام خود صحبت کردیم. اگر این مشکل برای شما پیش آمده و فکر می‌کنید. که اکانت اینستاگرامتان هک شده است. تماس کوتاهی با کارشناسان اینستاسنتر برقرار کنید. و به آن‌ها در مورد مشکل به وجود آمده در مورد اکانت و پیجتان توضیح دهید. تا ضمن تماس با پشتیبانی اینستاگرام، اکانت هک شده و یا حذف شده شما را به بهترین نحو بازیابی و بازگردانی کنند.

پس هیچ زمانی برای بازگشت دیر نیست منتظرتان هستیم.

نویسنده

محمد مهدی مرادی

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هر سوالی که راجع به خدمات داری همین الان توی واتس اپ بپرس