آنالیز پیج اینستاگرام

خیلی وقت ها ما کلی منابع مثل زمان و هزینه و نیروی انسانی و مهم تر از همه وقتمان را میگذاریم روی یک مسیر که از یک دوست و یا یک آشنا و یا یک دوره آموزشی و یا حتی یک کتاب خواندیم و فکر میکنیم  که این مسیر درست است  و به جلو حرکت میکنیم اما در هر صنعتی که باشیم نیاز داریم جایگاهی که هستیم رو تحلیل کنیم و بفهمیم که ما چقدر درست قدم برمیداریم و آمار و ارقام چقدر درست هستند؟
در اینستاگرام هم مثل هر کانال دیگه یا مثل هر صنعت دیگه نیاز دارید که بدانید چقدر از مسیر رو درست طی کردید و در حال حاضر دقیقا در چه جایگاهی قرار دارید تا بتوانید بر اساس اون منابع خودتون رو دوباره منظم کنید و بتوانید نیروی انسانی و پول و وقت و …. دوباره در مسیر درست به خرج بدهید.

خیلی وقت ها به این دلیل که نمیدونیم از چه چیزی،کجا  وچجوری استفاده کنیم کلی ضرر میکنیم و خیلی وقت ها ضرر نمیکنیم ولی سودی هم نمیکنیم که این خودش از ضرر کردن هم بدتر هست.
ما در سرویس آنالیز اینستاگرام کاملا پیج شما را بررسی میکنیم و (یوزرنیم و عکس پروفایل و نام و ….) تمامی قسمت های پیج شما را آنالیز میکنیم تا هم ما و هم شما مطمعن بشیم که همه چیز در سر جای خودش قرار دارد و درست کار میکند.و اینکه چطور این موارد رو بهبود بدید و وضعیت را بهبود ببخشید.

آناایز دقیق و حرفه ای

ما دو پکیج فوق العاده برای تحلیل و بررسی صفحه شما داریم

آنالیز مقدماتی پیج اینستاگرام

در آنالیز مقدماتی،روند تغییرات فالوور، فالووینگ و پست های یک پیج اینستاگرام را میتوانید مشاهده کنید. نمودار تغییرات فالوور و فالوئینگ را نیز میتوانید ببینید

آنالیز پیشرفته پیش اینستاگرام

در آنالیز پیشرفته ما اطلاعت شامل درصد واقعی بودن فالوور ها و درصد واقعی بودن کامنت ها و لایک ها و جنسیت،علاقه و موارد دیگر را به شما نشان میدهیم

تیم آنالیز اینستاسنتر

تیم متخصص و حرفه ای ما با تخصص ویژه در زمینه فروش و ارتباط با کاربر در اینستاگرام کمک میکند تا پیج اینستاگرام شما مانند یک فروشگاه لوکس مشتری را جذب خودش بکند و شما بتوانید به راحتی محصولات خود را به فروش و خدماتتان را ارائه بدهید.اینستاسنتر  با تبلیغات در اینستاگرام و تولید محتوا میتواند به بهبود کسب و کار شما کمک بکند.تیم متخصص ما در سریعترین زمان به شما برای اماده سازی پیجتان کمک میکند تا شما هرچه سریعتر بتوانید پیج خود را آماده کنید.

خدمات آنالیز

وظایف ما در سرویس آنالیز پیج 

01
خانه تکانی پیج

حرفه ای کردن ظاهر پیج توسط تیم متخصص اینستاسنتر

02
آنالیز مشکلات

پیشنهاد برای برطرف کردن مشکلات پیج و بهبود پیج توسط تیم ما

03
آنالیز محتوا

بررسی و آنالیز محتوای پیج و روند تولید محتوای شما و رفع مشکلات محتوایی

04
افزایش فروش

با پیشنهاد و راهکار هایی که تیم اینستاسنتر بعد از آنالیز افزایش فروش داشته باشید

هدف ما : موفقیت شما

تیم آنالیز اینستاسنتر در جهت بررسی و تحلیل و کمک به پیشرفت پیج های اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی در 1396 تاسیس شد و فعالیت خود را شروع کرد.خدمات آنالیز اینستاسنتر علاوه بر اینکه کمک به پیشرفت و تهیه گزارش از فعالیت ها و تغییرات صفحات اینستاگرم و آرشیو و دسته بندی اطلاعات و راهنمایی به کاربران و صاحبین کسب و کار در اینستاگرام را ارائه میدهد اطلاعات بسیار مفید و پرکاربردی را نیز به کاربران آموزش میدهد.

باما تماس بگیرید

اینستاسنتر هر روز ( حتی روز های تعطیل ) از ساعت 9 صبح الی 9 شب با عشق آماده پاسخگویی به شماست! با کلیک روی شماره ها میتوانید مستقیما با ما صحبت کنید

ما با شما تماس میگیریم

ما عاشق صحبت کردن با شماییم. لطفا نام و شماره تلفن خود را وارد کنید , ما در سریع ترین زمان ممکن درخواست شمارا بررسی و با شما تماس خواهیم گرفت

هر سوالی که راجع به خدمات داری همین الان توی واتس اپ بپرس