مقالات

مرجع تبلیغات در برنامه اجتماعی اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام از مهمترین روش ها برای کسب درآمد در دنیای امروزی می باشد و اگر دنبال این مدل کسب و کار هستید یا دنبال رونق کسب و کار خود هستید سراغ افرادی بروید که در این زمینه یکی از حرفه ای ترین ها در زمینه خود هستند.

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

کاربران اینستاگرام هرروزبیشتر میشوند و در هر چند ثانیه کاربران صد هزار پست به طور همزمان به اشتراک میگذارند . ممکن است بارها تبلیغاتی در اینستاگرام مشاهده کنید که نظرتان را جلب کند . شمار را به سمت تبلیغات در اینستاگرام سوق دهد . آن هابا توجه به سلیقه و نوع کارخود عکس و ویدیوهای خود را برای دیگران به نمایش میگذارند . دوست دارند کاربران دیگر به آن واکنش نشان دهند .

برایشان پیام دوستی بفرستند و هر لایک و کامنت دراینستاگرام در پیشرفت پیج شما تاثیر دارد . شما به عنوان ادمین پیج اینستاگرام متوجه میشوید فالورهای شما ، منظورم کسانی هستند که پیج شما را دنبال میکنند ، دنبال چه چیزی هستند . از نظراتشان باخبر میشوید ، کسانی که برای پست شما کامنت مینویسند راه را برای شما معلوم میکنند . کامنت های ساده ، پیام های دوستی ، وهمینطور هر چیزی که به هدف شما مربوط میشود .

مثلا یکی ازآنها میتواند این جمله را بنویسد که (خیلی مجسمتون قشنگه)  پس شما متوجه می شوید که به عنوان یک  مجسمه ساز ، کار شما  و طرحتون زیباست  از مدل طرح هایی می باشد که می تواند مشتری پسند باشد پس کامنت های دیگه رو مشاهده میکنید که به یه سوال برخورد میکنید. مثلا: (میتونید بگید چجوری داخلشو طراحی کردید ، مواد داخلش چیه؟ )

تبلیغات اصولی و کلی در اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

شما برای جواب کامنت سوال ، پاسخ مینویسید و او را راهنمایی میکنید .(مثلا جواب میدهید به محل کارگاه تشریف بیاورد تا مراحل رو از نزدیک ببیند). بااین طرفند شما کارگاه خود را به او معرفی میکنید ، آدرس کارگاه را برایش ارسال میکنید . بقیه کارهای هنریتان را هم به او نشان میدهید و حتی می توانید چند مدل از کار را به او بفروشید.

خیلی از افراد طرفدار مجسمه های زیبایی هستند که استادانه ساخته شدند هم میتوانند یک مفهوم بزرگی در مجسمه پیدا میکنند عکس مجسمه رو با اجازه شما داخل پیج خود قرار میدهند و اسم سازنده ، یعنی شما رو زیر پستشون مینویسند.

وقتی شما میخواهید با دنیای کاربران اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و محتوا و عکس هایی که قرار میدهید. مثلا یک عکس ازخودتون میگذارید. داخل عکس خود نوع فعالیت و آدرس پیج و محل کارتون رو بنویسید. چون کاربران شما را یک هنرمند بزرگ مجسمه ساز یا یک ماهیگیر دوس داشتنی میشناسند. پس عکستان را داخل پیج های خود با انواع هدف های گوناگون انتشار میدهند که این یه مارتن برای تبلیغ شما و هنر شماست.

شما حسابی توی چشم بقیه کاربران می آیید و پیجتون ببیننده های زیادی خواهد داشت. که تبدیل به اضافه شدن فالوارتون میشود و این را بدانید که به مرور زمان در تبلیغات اینستاگرام همه چیز از خودتان شروع میشود.

تبلیغات حرفه ای و پخش در اینستاگرام

خودتان رابشناسید ، شخصیت شما همان چیزیست که درمحتوای داخل پیجتون نشان داده میشود. قبل از اینکه کاربران به هدف تبلیغاتی شما پی ببرند، فالورها میخواهند بدانند شما که یک فرد تازه وارد و یا تازه دیده شده ازطرف آن ها هستید. چه کسی هستید؟ چه ویژگی هایی دارید؟ شخصیت شما چه چیزی رو بازگو میکند؟

رابطه با کاربران پیج اینستاگرام

این هم به رابطه شما با فالورهاتون کمک میکند  و هم به رابطه تبلیغاتی شما دراینستاگرام با فالورهاتون . خیلی ازتاجران بزرگ شخصیت های منحصربه فرد ویژگی های اجتماعی جذابی داشتند که این باعث شده هم خود این افراد برای جامعه به عنوان یک تولیدکننده و یا یک هنرمندبرای مردم جا بیفتند و هم شرکت ها و تولیداتشون سرزبان ها بیفتد.

پس اولین قدم شما برای تبلیغات دراینستاگرام به بهترین وجه میتوان گفت ساخت یک شخصیت جذاب می باشد مثلا یک فروشنده ماهی ، که توی ماهیگیری میتونه ایده های بسیار خوبی داشته باشد و به مزاج دنبال کننده هاتون هم خوش بیاد ، پس شما با این ویژگی از این به بعد تبلیغات بهتری دراینستاگرام خواهیدداشت ، شما میتوانید نامتون رو روی محصولاتتون قرار دهید و برای کار و تبلیغاتتون در اینستاگرام یک برند بسازید ، مثلا شما یک سازنده مجسمه های آنتیک و زیبا هستید ، و اسمتون هم (مانی) هست ، میتوانید از پروفایل و عکس سرصفحه پیجتون برای آشنا کردن فالوراهاتون با برند کاریتون استفاده کنید، مثلا داخل بیو مینویسید_ Manisoratak_ واینو مثل سبک مجسمه هاتون دربیو مینویسید کسی که میخواهد مجسمه روسرچ کند درقسمت سرچ اینستاگرام:

1_ یا دنبال عکس مجسمه برای الگوگرفتن و یا گذاشتن داخل پیجش میگردد
بهترین و باکیفیت ترین تبلیغات در اینستاگرام

2_ یا میخواهد یک مجسمه با سبک جدید و انتیک از شما بخرد

پس تبلیغات دراینستاگرام به هدف خودش نزدیک میشود ، جایی برای معرفی شما ، محصولات و خدمات و فروش  که میتواند انواع مختلفی داشته باشد، و در کنارش یک سایت داشته باشید و برند و کارهاتون را مفصل طراحی وشرح بدهید و بعد دنیای مجازی وکاریتون رو تلفیق بدهید و گسترشش بدهید این حاصل تلاش شماست میتوانیدبیشترکارکنید.

هایلایت تبلیغات در اینستاگرام

هایلات در اینستاگرام

هایلایت استوری ها میتواند فعالیت های شما را درپیج اینستاگرامتان به فالورها نشان دهد . فالورها کنجکاوند، مداوم از هرجایی میخواهند تبلیغات و هدف شما را بدانند. پس هم استوری های شما را میبینند، هم استوری هایلایت ها را چک میکنند. استوری هایلایت های کاورشده همان استوری هایی هستند که روی صفحه ردیف شده اند ، و اغلب عنوان هم دارند .

مثلا شما یک بازیگر هستید که برای طبیعت و دفاع از حقوق حیوانات فعالیت میکنید. دراولین کاور استوری هایلایت یک ویدیو چند دقیقه ای که قبلا دیگران به آن دسترسی داشتند و شما دوباره میخواهید روی آن تاکید کنید (یک یوزپلنگ درحال انقراض) در ردیف اول آن را نشان داده اید. یک مجسمه ساز انتیک هم میتواند از علایق خود کاور استوری هایلایت تهیه کند و آن را در پیج خودقراردهد.

این علایق به کار او و مجسمه های او مربوط میشود و تبلیغات دراینستاگرام را هدفمندترمیکند ، چون شما اطلاعات بیشتری از محصولات خود و محتوای خود به آن ها میدهید. فرض میگیریم شما برای دیگران تبلیغ میکنید و بابت آن پول خوبی هم میگیرید. فالورهای شما باید وابستگی خودرابه پیج شما نشان دهند. مثلا اینفلوسترفالورها (سلبریتی ها) محصولات دیگران راتبلیغ میکنند همان سلبریتی ها جذاب هستند.

تبلیغات بیشتر در اینستاگرام

پس بیشتردیده میشوند ، اکنون به یک کسی که بساط تبلیغات اینستاگرام خود را برای فروش لباس های زیرزنانه پهن کرده باشد نگاه کنید. چندمحصول رنگارنگ را تماشا میکنید ، که مداوم سفارش میگیرد. چون توانسته آن چیزهایی به بیننده های پیج نشان دهد که بابقیه متفاوت است، باز میگویم (متفاوت) است، رمزپیروزی او این است، او هم بیشتردیده میشود و جذاب است چون متفاوت است .

پس در تولید محتوا در تبلیغات خود دنبال ویژگی هایی باشید که شما را از بقیه جدا میکند و بهتر نشان میدهد تا بتوانیدبهتر تبلیغات خود را انجام دهید.

محصولات خود را در یک کمپین تبلیغاتی منحصر به فرد کنید.کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام

کمپین های تبلیغاتی که توسط یک شرکت بزرگ که حتما میتواند هزینه ناقابل آن راهم بپردازد راه اندازی میشود ، مدیر شرکت میخواهد رویای میلیاردی فروش محصولاتش را ببیند ، پس ازجذابیت تبلیغات دراینستاگرام به شکل یک کمپین تبلیغاتی استفاده میکند ، اما این چگونه است؟

اما دیگرشما یک ماهی فروش نیستید بلکه یک شرکت بزرگ مانند یک شرکت بزرگ تولیدکننده شیرآلات ساختمانی هستید .

شما به سلبریتی ها بابت تبلیغاتتان پول میدهید و آن ها برای شما عکس و فیلم میگذارند ، سلبریتی ها یا اینفلونسترهای پربازدید اینستاگرام جذاب ترین پیج ها را دارند و طرفدارانشان محصولات شما راخواهند دید.

انواع روش در مورد تبلیغات در اینستاگرام

1_شما کمپین تبلیغاتی خود را دریک زمان مشخص با محصولات مشخص وبرنامه ریزی شده دراختیارسلبریتی ها قرارمیدهید.

2_وقتی کمپین تبلیغاتی را راه انداختید از ایده های سلبریتیها استفاده کنید و آنها  را آزاد بگذارید.

3_اگر یک شرکت بزرگ تولیدسنگ های قیمتی  مجسمه های آنتیک دارید ، میتوانید از کارخانه خود یک تیزر فوق العاده بسازید و آن را به فالورهای بزرگ محول کنید.

تبلیغات اینستاگرام

بهتراست این را هم بدانید ، فالورهای بزرگ خود به محصولات خاصی مثلا گل های ساختمانی علاقه دارند ، پس سلبریتی هایی که میتوانند بهتر از محصولات شما سر در بیاورند را انتخاب کنید چون انفلوئنسر مارکتینگی که برای شما تبلیغ میکند از دید خود محصولات شما را برای دیگران رونمایی میکند و این با استقبال بیشتری روبرو میشود . منظور از اینفلونسرمارکتینگ همان چهرههای معروف یا همان ستاره های سینما هستند که به آن ها سلبریتی میگویند چندپیشنهادبرای محتوای بهتر در تبلیغات کمپین یا تبلیغات اینستاگرام را یادتان نرود.

1_هرچه جذابیت عکس ها با خانواده و روش زندگی مردم نزدیک باشد ، بیشتر میتواند با بازدیدکننده ها ارتباط برقرار کند.تبلیغات فوق العاده جذاب در اینستاگرام

2_محصولات سخت افزاری ونرم افزاری باید از توانایی ساخته شده خود برای تبلیغات اینستاگرام استفاده کنند مثلا یک اتومبیل میتواند خود با ویژگی های واقعی و طراحی شده ای که دارد یک وسیله ای برای کسانی باشد که منتظر این محصول هستند .

واقعا شما یک شاسی بلند سیاه جذاب رانگاه کرده اید به محض دیده شدن میتواند با خریدار ارتباط برقرارکند ، اما اتومبیل ساده و پیش پا افتاده ای با طراحی ضعیف نیاز به تلاش بیشتری برای تبلیغات در اینستاگرام دارد.

با افتخار میتوان گفت شرکت اینستاسنتر یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه تبلیغات در اینستاگرام می باشد.

میخواهید اسپانسر شما چه کسی باشد

میتوانید دست روی یک اسپانسر بگذارید و به پیج او پیشنهاد تبلیغات محصولات دهید ، به پیج های تبلیغات در اینستاگرام سر بزنید و اسپانسر خود را پیدا کنید ، در بالای پیج در بیواینستاگرام نگاه کنید (تبلیغ محصولات) باید در مورد تبلیغ خود با اسپانسر اینستاگرام خود به توافق برسید ، و محتوای عکس وفیلم خود را به او بسپارید تا برای شما تبلیغ کند .

شما درصورتی تبلیغات در اینستاگرام رابرای محصولات بیشتر میکنید که خوب اینستاگرام را بشناسید ، شما نبایدبه هر پیجی اعتماد کنید تا تبلیغات شما را انجام دهد ، شما باید به پیج نگاه کنید ببینید فالورهای واقعی دارد یا اینکه پیج او فیک شده است ، پیج فیک دارای فالورواقعی نیست و درست به نتیجه نمیرسید.

چگونه بفهمیم یک پیج در اینستاگرام فیک است

مثلا پیج یک نفر 10k فالور دارد ، به پست او که میتواند یک عکس باشد نگاه کنید ، لایک های کمی خورده است و با این تعدادفالور جور در نمیاید ، پس فالورهای او واقعی نیستند ، ماهر باشید تبلیغات خود را دست پیج های محبوب که ثابت شده هستند بسپارید شاید یک پیج ازشما هزینه کمی بگیرد و محصولات شما راتبلیغ کند اما سراغ پیج هایی بروید که برند شما رامعروف کند.

پست های خودرا جهت تبلیغ در اینستاگرام بنرکنید

بنر تبلیغات و پست های جذاب در اینستاگرام

حتما لازم نیست تبلیغات خودرا به یک انفلونسرمارکتینگ بسپارید ، یا اینکه در اینستاگرام یک اسپانسر استفاده کنید ، خودتان مانندقبل ، محتوا و عکس آماده کنید به شکل اینکه آن را در اختیار اینستاگرام قرار دهید تا اینستاگرام استوری و عکس و فیلم شما را بصورت بنر قرار میدهد ، باید برای این نوع تبلیغ درخواست بدهید و برای آن هزینه بدهید .

البته محدوده زمانی و مکانی خود را مشخص کنید در اینجا خود اینستاگرام برای شما تبلیغ میکند و برند شما را معروف میکند ، شما با این توانایی اینستاگرام بهتر میتوانید تبلیغ کنید . البته چه چیزی را بنر میکنید تا اینستاگرام برای شما تبلیغ کند؟این یعنی فکر محتوایی شما ، محتوای خود را برنامهریزی کنید.

محتوا جهت تبلیغات در اینستاگرام چیست؟محتوا جهت تبلیغات در اینستاگرام

محتوا در اینستاگرام شامل هرچیزی است که شما رابه هدف نزدیک کند و برایتان در اینستاگرام تبلیغ کند اما واقعیت این است که همه محتواها تبلیغات نیستند اگر اینستاگرام را باز کنید ، میتوانید هر چیزی را ببینید.

عکس های هنرپیشه ها ، آموزش ها ،تکه هایی از فیلم هایی که هنرپیشه ها بازی کرده اند و هم رقص خوانندگان اما بزرگترین پیج ها دست کسانی است که در آن با هدف تبلیغات کار میکنند ، تبلیغ نوعی از نژادسگ و اسب و یا خودرو و ماشین های غول پیکر ، پشت این صفحات اینستاگرام مردان و زنان با تجربه و شرکت های بزرگ هستند.

انواع محتوا

حتی میتوان در این پیج ها تبلیغات سیاسی انجام داد و یا اخبارسیاسی گفت بسیاری از شبکه های خبری محتواهایی به شکل عکس و فیلم در پیج های رسمی خود قرار میدهند که با اهداف مختلفی آن را برای کاربران اینستاگرام هدایت میکنند.

شما اهل چه کسب و کاری هستید ، باید با(هدف) تولید محتوا کنید و پیج خود را هدفمند کنید ، شاید شما ازکسانی بشوید که اسپانسر دیگران شوید و محصولات دیگران را تبلیغ کنید و از آن پول دربیاورید ، برای پیج خود چه برنامه ای دارید؟ دوست دارید برای کسانی که به یک خواننده معروف علاقه دارند پست بگذارید و فالور جمع کنید و درکنار آن تبلیغ کنید یا میتوانیدبا انتخاب نمونه کارهای او پیج خود را به محبوبیت برسانید.

محتوا در اینستاگرام همه چیز است!محتوا تبلیغات در اینستاگرام

همه پست ها محتوا هستند، هرکدام با هدف خود کار میکنند و یک بعد دیگر آن هم این است که شما میتوانید از هر چیزی برای انتقال هدفتان استفاده کنید و در اینستاگرام تولید محتوا تولید کنید و آن را ارسال کنید ، فرض کنید شما یک سلبریتی هستید ، نمیتوانید همیشه روی یک محصول یا شخص ویا مفهوم خاصی مانور دهید یا درموردش پست بگذارید.

شما بایدمداوم مفاهیم وپیام های مختلفی را به اشتراک بگذارید یا محصولات مختلف دیگران را تبلیغ کنید. نباید کاری کنید سر زندگی پست هایتان از بین برود و همیشه در شرایط مختلف بازدیدکننده های استوری و فیلم هایتان را شادنگه دارید و محبوب شوید شاید شما بازیگرخوب و زیبایی باشید و یا چهره مشهور، اما آن چیزی که شما را متفاوت میکند و به محبوبیت شما میفزاید ، شناخت فالورهای شما از شماست .

چون آن ها به این درک رسیده اند که شما شخصی هستید. که بایدشما را دنبال کنند و حتی با محتوا و مفاهیمی که در پست ها و استوری میگذارید. میتوانید زندگی آن ها را تغییر دهید پس جای خوبی درست کرده اید. که میتوانید محصولات دیگران را تبلیغ کنید و بابت آن پول خوبی را بگیرید. اگر محتوای شما به دوستی و محبت شما به فالورهایتان منجر شود یک چهره محبوب تر خواهید شد.

ربات های اینستاگرام چه کارمیکنند؟

پنل اینستاگرام و ربات ها

ربات ها شاید با کارایی که دارند تعداد فالورهای شما را اضافه کنند. اما راه درستی برای افزایش فالور نیست اینستاگرام یک هوش مصنوعی دارد. که اگر به این راه ادامه بدهید میتواند پیج شما را محدود کند ربات هایی مثل:

ربات فالو انفالو، ربات لایک، کامنت دایرکت اتوماتیک اینستاگرام، ربات ریورانت گرا، انواع ربات هایی هستند که میشود برای پیج خود از آن استفاده کنید. پیشنهاد میدهم از راه های اصولی تر استفاده کنید و میزان برخورد کاربران با پست های شما را با مشکل روبرو میکند .

شما میخواهید بهتر در اینستاگرام تبلیغ کنید، پس دنبال بهترین شیوه های تبلیغات در اینستاگرام بروید، مثلا یک بنر از محصول و کار خود تهیه کنید. و آن را در اختیار پیج های پر فالور و پربازدید قرار دهید.

چگونه در اینستاگرام بنر درست کنیم؟

شیوه ساخت بنر محدود به چند تصویر و نوع تصویرهای دیگران نیست. باید یک تصویر با معرفی برند خود بگذارید یک بنر میتواند تمام اوضاع محصول شما را عوض کند، پس دوربین را آماده کنید یک عکس با کیفیت مثلا از یک نوع نژادسگ که میتوانید آن را پرورش دهید بگیرید، قبل از آن جذابیت سگ را در نظر بگیرید، میتواند یک حرکت سگ جذاب باشد. یا موقعی که به دوربین نگاه میکند .

یا خود شما که یک پرورش دهنده ماهر هستید و زنجیرسگ هم در دستتان است. در این صورت دوربین را روی سه پایه قراردهید، و آن را در کادر درست که محل قرارگیری شما وسگتان است بگذارید مواظب نور هم باشید. چند بار با دوربین عکس گرفتن را تکرار کنید عکس های مورد نظرتان را وارد یک رایانه برای ادیت کنید. یک عکس فوق العاده و با کیفیت ازمیان عکس هایی که گرفته اید انتخاب کنید. حال شما نیاز به یک نرم افزار برای ساخت بنر به وسیله عکسی که گرفته اید دارید.

نرم افزار Adobephotoshop   این کار رابرای شما میکند . البته باید شیوه کار با این نرم افزار را یاد بگیرید . عکس را مرحله به مرحله نهایی کنید و آرم و خصوصیات محصول و یا شرکت و یا تبلیغ نژاد سگتان را روی آن هک کنید و یک تصویر فوق العاده و زیبا با توانایی ها و ویژگی های این نرم افزار بسازید و آن را برای تبلیغ در اینستاگرام آماده کنید.

تولید بنر و محتوای تبلیغاتی در اینستاگرامبنرهای خلاق در اینستاگرام

با پیجی که دوست دارید که بنر شما را تبلیغ کند وارد رابطه شوید و پیشنهاد قیمت او را بپذیرید ، البته اگر ویژگی یک پیج محبوب و پربازدید را داشته باشد اگر هزینه بیشتری دارید یک اینفلوءنسر میتواند کافی باشد پیشنهاد من این است که فیلترهای مختلف اینستاگرام ، زمان ، کشور و محل را در نظر بگیرید و بگذارید خود اینستاگرام برای شما تبلیغ کند .

آن چیزی که در داخل بنر دیده میشود محتوای تولید شده شماست که از یک عکس و جذابیت های آن و معرفی برند و آدرس شروع میشود کیفیت عکس شما تاثیرگذار آست پس همیشه از یک دوربین حرفه ای استفاده کنید دوربین های قدیمی را کنار بگذارید ارزشش را دارد بیشتر هزینه کنید ، یک سگ زیبا با دوربین حرفه ای کار خودش را میکند و بنر شما ساخته میشود ، تبلیغات بهتر در اینستاگرام ابزار و تجهیزات بهتر هم میخواهد.

بهترین دوربین برای ایجاد محتوا و عکس تبلیغاتی در اینستاگرام کدام است؟

دوربین عکاسی برای تولید محتوا جهت تبلیغ در اینستاگرام

باید دید چه مقدار به واقعیت عکس و کیفیت عکس خود توجه میکنید؟ یک دوربین موبایل هم میتواند این عکس را برای شما بگیرد ، شرکت های ساخت موبایل جدیدا روی دوربین موبایل تکنولوژی های  فوق العاده ای ارائه کرده اند ، مثلا برندهای سامسونگ 2020 و همینطور اپل و شیاومی دوربین هایی با واقع نمایی عالی دارند باز هم بستگی دارد شما بخواهید چقدر به کیفیت و تلاش نهایی خود اهمیت دهید.

پیشنهاد میدهم برای عکس بنرها از یک دوربین دیجیتالی حرفه ای canon که قابلیت حمل راحت را هم دارد استفاده کنید به سایتی برای خرید اینترنتی بروید و یکی ازمدل های خاص کانن را برای یک مدت طولانی عکاسی انتخاب کنید و برای شروع از سگ زیبایتان یک عکس بگیرید و تبلیغات در اینستاگرام را با نمایش انواع نژادسگ هایی که در اختیار دارید.

شروع ساخت یک بنر

شروع کنید یا از یک روزکاری در کنار ساحل در کنار دریا در حال ماهیگیری یک عکس آماده کنید با وجود یک دوربین عکاسی عالی و یک رایانه برای ویرایش عکس ها و همینطور میتوانید از عکس ها برای استوری در اینستاگرام استفاده کنید و دنیای اطرافتان را با تبلیغات خود تلفیق کنید و بازدیدکننده های اینستاگرام را دچار یک توهم تصویری همراه با واقعیت کنید .

یادتان باشد از دوربین خود مراقبت کنید و همیشه لنزهایی که از ،ن استفاده میکنید را تمیزنگه دارید همچنین از دوربین عکاسی خود میتوانید بطور حرفه ای برای فیلمبرداری استفاده کنید و آن را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید ، میتوانید از شیوه خط تولید و کارکنان گزارش بگیرید و آن را به بازدید بگذارید ، خودتان باید شرایط را تشخیص دهید.

همیشه سعی کنید از ویدیوهای کوتاه و پرمفهوم استفاده کنید، چون واقعیت این است که یک ویدیو طولانی در اینستاگرام که بمباران اطلاعات تصویری است خسته کننده است و ویدیو طولانی شما دیده نمیشود و مفهوم شما درست دریافت نمیشود در تمام پیج های محبوب اینستاگرام ویدیو بلند دیده میشود که کاربران از آن در مواقعی استفاده میکنند که نمیشود در یک عکس و یا ویدیو کوتاه تر مفهوم خود را به فالورهای خودشان بگویند .

برای اینکه یک ویدیو زیبا از کارتان بگیرید چند پیشنهاد میدهم که تجربه شده و نتیجه خوبی هم میدهد چون در مواقعی در یک پیج محتوای اصلی ، عکس است و در یک پیج متفاوت دیگر محتوای اصلی داخل پیج شامل ویدیوهای داخل آن است .

برای آنکه با دوربین ویدیوبگیرید

1_یک متن از ایده خود تهیه کنید، آن چیزی را که میخواهید(مفهوم) را داخل یک زمان مشخص معین کنید.

2_عجله نکنید، یک ویدیو پر محتوا ارزشش را دارد ، اصلا عجله نکنید ، همه چیز را در نظر بگیرید، و روی یک ایده تمرکز کنید.

3_اگر شخصی رو برای فیلمبرداری استخدام نکرده اید ، خودتان زاویه را مشخص کنید و ایده خودتان را فیلمبرداری کنید ، میتونید بعد از فیلمبرداری یک اینفلوئنسر یا یک سلبریتی مشهور پیدا کنید و بخواهید ویدیو شما را برای یک روز تبلیغ کند.

4_خیلی از پیج هایی که فالورهای واقعی و زیاد دارند داستان های خنده دار را فیلم میکنند و محصولات دیگران را هم تبلیغ میکنند این پیج ها موفق ترین تبلیغات را ارائه میدهند پس خوب است در دایرکتشان کمی با هم گپ بزنید و به تبلیغات خود وسعت دهید.

5_برای فیلمبرداری محصولات جهت تبلیغات اینستاگرام بهترین راه ایده است بقیه را با دوربین بسازید.

6_اگرمیخواهیدبادوربین موبایل کارکنید، میتوانید روی دست استوری و ویدیوهای انلاین یا زنده بگزارید.

7_ویدیوهای موبایلی خود را افقی بگیرید.

چطور میتونید اینفلوئنسر برای تبلیغات پیدا کنید؟

بیشترین محبوبیت تبلیغ بین اکثر تبلیغات

برای پیداکردن یک اینفلوئنسر با کارایی خوب بهتر است از نرم افزارHEEPSYکمک بگیرید، باید کارکردن با آن را خوب یاد بگیرید ، اگر واقعا نمیخواهید به همه پیج های پرفالور اعتماد کنید و دنبال یک پیج واقعی پربازدید میگردید این نرم افزار به شما کمک میکند میتوانید ازطریق هپسیبه اینفلوئنسر های خود دسترسی داشته باشید ، به آنها پیام بدهید و میزان محبوبیت وقابلیتشون را هم اندازه گیری کنید.

 

تبلیغات اینستاگرام برای مردان و زنان

بر طبق یک بررسی بیشترکاربران اینستاگرام را زنان تشکیل میدهند. و بر تعدادشان هم روز به روز افزوده میشود، بیشتر پست های اینستاگرام محتوایی مربوط به زنان دارد مردان را میشود ازطریق زنان به اینستاگرام جذب کرد. بیشتر آموزش های زناشویی، خریدپوشاک، تبلیغات شیرخشک، آموزش درست مسایل جنسی، بیشتر در صفحه اینستاگرام درمحتوای تبلیغاتی که مربوط به محصولات زیبایی، محصولات زناشویی و تربیت فرزند است.

زنان دنبال این هستند که مثل مردها میتوانند جامعه خود را بسازند. اینستاگرام تبلیغات زنان را از مردان جدا نمیکند و بیشتر مردهایی که در اینستاگرام هستند. عکس زنان را درصفحه خود قرار میدهند و نام های جعلی انتخاب میکنند که بهتر است از نام خود و اسم واقعی خود به عنوان یک شخص که میتواند برای تبلیغات خود، به کاربران خدمات بدهد استفاده کنید.

کاربرانی که شما رافالو میکنند. اگربفهمند هویت شما نامشخص است و برای تبلیغات خود هدف خاصی ندارید شما را ترک میکنند. بیشترین سود در تبلیغات اینستاگرام مربوط به محصولاتی است که با هدف زنان به کاربران داده میشود. بهتراست مسایل غیراخلاقی را قاتی تبلیغات خود در اینستاگرام نکنید آن چیزی که درست برای شما تبلیغ میکند ، محصولات شماست .

مشخصات یک برند معتبر

برندهای معتبر تبلیغات شاخص و سروسنگینی دارند، وروی کارشان تمرکز میکنند. خوب است این را هم بدانید ، خیلی ازکاربران مرد و زن محتواهایی را میپسند که خودشان میخواهند. نه آن چیزی که شما انتظار دارید آن را پسند کنند. برای برندخود محتوای هدفمند درست کنید، اما همه تبلیغات در اینستاگرام که مربوط به زنان است، محصولات زیبایی نیست، و یا انواع لباس های زیر و یا مدلینگ زنان میتوانند در کارهای سخت شبیه مردان باشند، مثلا یک آشپز ماهر و یا مدیر که دارای یک برند است و در اینستاگرام تبلیغ میکند.

تبلیغات هدفمند در اینستاگرام

هدف اصلی جهت تبلیغ در اینستاگرام

شما باید تبلیغات خود را هدفمند کنید. برای همین هم باید دامنه محصولات خودرامشخص کنید. وهم بایدابزارهای اینستاگرام رابرای تبلیغات بشناسید. و هم میزان قابل توجهی هزینه کنید، تولیدمحتوا مرحله اول برای شروع کاراست.  وتبلیغ محصول ازتولید مهمتر است، چون واقعا اگرمحصول شما مورد حمایت و تبلیغ قرار نگیرد چگونه میتواند مورد استقبال واقع شود و بفروشد. پس مهمترین مرحله، تبلیغات هدفمند است، که به یک تبلیغ گسترده نیازدارد. که اینستاگرام یکی ازابزارهای کارامدبرای تبلیغات محصولات واهداف شماست،

اما تبلیغات سازمانی و هدفمند چگونه است؟

1_ یک شرکت بزرگ میخواهد اینستاگرام را به نفع خودش تمام کند ، پس ایده های جالبی ارائه میدهد ، حتی با صاحبان اینستاگرام وارد مذاکره میشود، و میخواهد تکنولوژی اینستاگرام را برای او  تازه و یا بروزرسانی کنند ، اینستاگرام هر دوره توسط صاحبان شبکه شرکت های امریکایی هستند ، برای ویژگی های بهتر برای تبلیغات در اینستاگرام بروزرسانی میشود .

امکانات جدیدی به آن اضافه میشود و خوب است بدانید این امکانات اهداف تبلیغاتی و هدفمند را برای کاربران دنبال میکند و با محبوبیت و کارایی آسان اینستاگرام به طور قابل توجهی محبوبیت بیشتری نسبت به فیسبوک پیداکرده و شرکت های توسعه دهنده اینستاگرام نسبت به بالابردن ویژگی های آن اقدام میکنند.

نرم افزارها و شیوه استفاده از نرم افزار اینستاگرام را آموزش ببینید

آموزش اینستاگرام جهت تبلیغ

برای کسانی که قبلا اینستاگرام را نمیشناختند و شروع کرده اند با آن کارکنند توصیه میشود. نحوه کار با آن و سوال هایی که در مورد تبلیغات اینستاگرام نمیدانید؟ و واژه ها و نحوه کار با آن را در گوگل سرچ کنید و آموزش ببینید. مثلا کار با نرم افزار هپسی را درگوگل با یک فیلم ویدیویی یادبگیرید.

کارایی اینستاگرام این است که به محتواهای هدفمند اهمیت دهد و از آن ها در صفحه اکسپلولر خود استفاده میکند. اینستاگرام با محتواهایی که شیوه درستی برای تبلیغات نداشته باشند مقابله میکند. و اگر کسی که پست شما را میبیند و محتوای آن را دوست نداشته باشد.

میتواند آن را برای اینستاگرام گزارش کند یا باعث شود کاربر شما را مسدود کند. پس به شخصیت و نوع نگاه کاربران احترام بگذارید و محصولات خود را به شیوه درست تبلیغ کنید. محتوای هدفنمند چیزی است که با کاربران ارتباط نزدیک برقرار کند و باعث خشنودی و موافقت او باشد.

نرم افزار های بیشتر

محتواهای جنجالی بسازید. سعی کنید مبتکر اتفاقات باشید فالورها را به سمت خود بکشید. آشنایی به وجود آورید و باعث شوید محتواهای شما راببینند.

اینستاگرام جهانی است این را خوب بفهمید (جهانی) خودتان را بسته به نوع تبلیغات در اینستاگرام محدود به یک شهر و یا کشور نکنید. فراتر بروید، تبلیغات خود را بیشتر کنید، اگر یک شرکت با برند محبوب هستید، میتواند با انواع بنرهای تبلیغاتی و زبان های دیگر مثلا کاری کنید. که در فرانسه و اسپانیا هم با تاجران دیگری آشنا شوید و یک قرارداد بزرگ ببندید، این قابلیت در اینستاگرام وجود دارد، محدوده را مشخص کنید. و آن را در اختیار اینستاگرام بگذارید، در این مورد هم یک ویدیو ببینید.

محبوبیت ستارگان سینما 

چرا ستارگان سینما محبوب هستند ، از این ویژگی ستارگان سینما در اینستاگرام میتوانید چه استفاده ای ببرید؟

محبوبیت زیاد جهت تبلیغات در اینستاگرام

عمده عکس های پربازدید و لایک شده و پیج هایی با فالورمیلیونی مربوط به سلبریتی های سینماست. چون کاربران بازیگر مورد علاقه خود را دنبال میکنند این باعث شده یک بازیگر و یا یک خواننده جارزن با عکس ها و ویژگی هایی که دارد. به یک تبلیغاتچی بزرگ در اینستاگرام تبدیل شود. و در تبلیغات اینستاگرام همه را جذب کند و مثلا کرم مورد علاقه این هنرپیشه، چندین ملیون دلار در دنیا فروش داشته باشد.

شرکت های بزرگ برای یک کنسرت به او پول زیادی میدهند. تا از یک نوع کفش که محصول این شرکت تولید کفش است استفاده کند. و برای یک شب آن را بپوشد جذابیت آن یک تحول برای تماشاگران است. و فردای آن روز دختری که در کنسرت مثلا خواننده جاز شرکت کرده بود را در مغازه کفش فروشی میبینیم .

از فروشنده میخواهد کفش کنسرت دیشب را برای او بیاورد و حتی اگر گرانقیمت باشد. این دختر حاظر است پس انداز سه ماهه خود را برای آن بدهد. تا یک دختر منحصر به فرد باشد که با عقاید خواننده ای که مدنظرش است هم عقیده باشد.

پس دست به کار شوید و محتواهای خود را به وسیله بازیگران و خوانندگان سلبریتی در فضای خارجی اینستاگرام به وجود بیاورید. مثلا شما یک کارخانه تولید مد دارید و میتوانید اسپانسر کنسرت های یک خواننده شوید. و محصولات خود را به وسیله او تبلیغ کنید همه اینها درفضای اینستاگرام دیده میشود. و بازخورد دارد حتی شبکه های تلویزیونی هم از این تبلیغات استفاده میکنند .

انواع پست گذاری در اینستاگرام

ویدیوهای خود را در اینستاگرام به نمایش میگذارند. پس برند شما یک برند شناخته شده دارد که یک خواننده گر طرفدار به کمپین تبلیغاتی شما پیوسته است. اما به گونه ای دیگر  به این شیوه باسرمایه گذاری تبلیغاتی بزرگ و تولیدات موردعلاقه مصرف کننده ها به یک برند بزرگ تبدیل میشود.

تبلیغات این چنینی نیاز به یک مدیرعاملی دارد. که بخواهد که بخواهد تولیدات خود را توسعه دهد و به سطح جهانی فکرمیکند. و در بین این ابزار تبلیغاتی جهان  اینستاگرام هم همراه بارسانه های تبلیغاتی دیگر یک رسانه تبلیغاتی مجازی جهانی است. تبلیغات هدفمند توسعه دادن به کسب و کار شماست پس قدم بردارید.

آن چیزی که مفهوم تبلیغات اینستاگرام را دارد

محصولات عمده ای از تبلیغات را در اینستاگرام تشکیل میدهند. این را در کوچه و بازار شنیده اید که طرف بخاطر پول دست به هرکاری میزند. پس خوب واضح برایتان جا افتاد که باید انتظار هر چیزی را داشته باشید و شما باید برای تبلیغات جنبه های مختلف. حاشیه ها و خلاصه تمام وضعیت و جوانب را در نظر بگیرید.

اما این یک کارخانه خودروسازی یا تولید یک نوع سیمان نیست. که در اینستاگرام راه های مختلفی برای تبلیغات درنظر میگیرد. خودنماها، خوانندگان، هنرمندان، بازیگران، عکاسان و خانواده ها انتقادکننده ها، روسپی ها، همه و همه پست میگذارند. و آماده جلب نظر هستند، بیشتر چیزی که بتواند فکر مردم را به طرف خود بکشد.

موجب احساسات و نوع تفکر آن ها شود و به وسیله آن یک تبلیغات بزرگ مثلا زیبایی خود راه بیندازند. بنر شما هم در بین این همه پست در اینستاگرام دیده میشود.پپس یک ویدیو با موضوع حیوانات وحشی و در میان آنان وضعیت دختران دانشجو و بنرتبلیغاتی شما در اینستاگرام و همه و همه، با توسعه اینستاگرام ، که به یک وسیله بزرگ درتبلیغات در فضای مجازی تبدیل شده است.

کاربران را سرگردان نگذارید
تبلیغات هدفمند در اینستاگرام

یاد بگیرید وقتی برای تبلیغات خود محتوا درست میکنید. کاربران اینستاگرام را دنبال این و آن چیز نفرستید. شرایط دسترسی به خود ، محصولات را آسان کنید. اگر این شیوه ها را رعایت نکنید تبلیغات شما موفق نمیشود. مثلا اگر یک شماره تماس میگذارید.

یک کارمند شبانه روزی در شرکت خود استخدام کنید تا به تلفن ها جواب دهد. شما اطلاعات محصولات و اهداف خود را در اینستاگرام پست و بنر میکنید و به آسانترین شیوه ها مثلا دایرکت با مشتری ها درارتباط باشید. به پیام ها در دایرکت اینستاگرام جواب دهید، لااقل اگر سرتان خیلی شلوغ است برای پیام ها یک وقت برنامه ریزی کنید .

حتی اگر مفهوم پیام ها بی ربط باشد و یا معلوم است که مثلا شما به عنوان یک اسپانسر نمیتوانید محصولات او را تبلغ کنید. دلیل های قابل قبول بیاورید و این راهم بدانید. که پیج شما ، محصولات مربوط به محتوای پیجتان را تبلیغ میکند. این کار نکنید، آدرس و شماره تلفنی که باعث میشود کاربران و فالورها وقت زیادی برای پیداکردن شما بگذارند.

سعی کنید برای محصولات خدمات داشته باشید و در کمترین زمان مشکل مشتری و کاربران را حل کنید. این باعث پیشرفت تبلیغات در اینستاگرام است، مثلا محصولی که تمام شده در محتوا بگویید که موجود نیست تا کاربر وقت خود را بابت آن نگذارد. و به محصولات جدیدتر شما بپردازد. شاید لازم باشد بعضی پست ها را حذف کنید و روی تبلیغات بهتر تمرکز کنید. تا بتوانید بهتر نتیجه بگیرید.

محتوای شما جهت تبلیغ در اینستاگرام مناسب نیست

بعد از مدتی در مورد یک پست که دارای یک محتوای نامناسب است. یا کیفیت پایینی دارد و از نظر اخلاقی مشکل دارد که منظور از اخلاقی این است که محتوای قبلی شما با محتواهای جدید نمیخواند. پس به ویرایش پیج خود بپردازید و پست های تاریخ مصرف گذشته را حذف کنید. اینکه شاید بهترین پست های شما که محتوای خوبی دارند بهترین پست های شما هستند. بنرهایی که شما درست میکنید شایدبه مدت طولانی در صفحه اسپانسرینگ شما باشد چک کنید. اگر دیدید پیج او قابلیت قبلی را ندارد و از لحاظ محتوایی مشکل دارد تصمیم بهتری بگیرید.

 

محتوای پر کیفیت جهت تبلیغ در اینستاگرام بهتر است

محتوای خوب جهت تبلیغ هدفمند

شما وقتی بنرهای جدیدتر رو هم میسازید. چون میخواهید بهتر نتیجه بگیرید. یا داخل پیج ها را پرکنید و یا پول زیادی خرج کنید. یک محتوای سازنده و هدفمند ، به عنوان تبلیغات هدفمند در اینستاگرام محصوب میشود. کار خودش را میکند پس دنبال یک بنر فوق العاده باشید. که به جای چندین بنر برای تبلیغات شما حرف میزند و هزینه شما را پایین میاورد، این محتوا باید ویژگی های زیر را دارا باشد:

. گیرا و جذاب

. عکس باکیفیت

. خلاقیت

. نوگرایی

. و…

اگر یک ادیت کننده حرفه ای برای ساخت بنر باشید. میتوانید خلاقیت خود را روی بنر با آنچه تصور میکنید پیاده کنید. این زمینه بهترین تبلیغات در اینستاگرام خواهد بود. برای ادیت عکس ها میتوانید از نرم افزار ویرایش عکس موجود در موتورهای جستجو گر استفاده کنید. این نرم افزار این امکان را به شما میدهد که فریم با 72 آپشن در کارتان ایجاد کنید و پلتفریم را یاد بگیرید.

برای یادگیری بهتر نرم افزارهای جهت تبلیغات اینستاگرام چه کارکنیم؟

اپلیکیشن اینستاگرام برای تبلیغ

این را میدانید که اگه درست نرم افزار را بلد نباشید نرم افزار نمیتواند انتظارات شما را برآورده کند. خیلی از افراد نرم افزار کاربردی اینستاگرام مثلا نرم افزار پر استفاده دانلودر اینستاگرام که از آن میتوانید. برای دانلود فایل های اینستاگرام استفاده کنید. این نرم افزار را نصب میکنند اما چون راه درست استفاده از آن را نمیدانند و یا نمیدانند نرم افزاری که برای کار آنها مناسب است. کدام یکی است.

نتیجه موردنظر به دست نمی آید. لازم است این مراحل را یاد بگیرید. لازم است نرم افزارهای تبلیغاتی و غیرتبلیغاتی را بشناسید. همیشه وقتی نرم افزار را نصب کردید به نرم افزار کامل مسلط شوید. و بعد از آن استفاده دقیق کنید، برای تسلط بر نرم افزار باید تجربه به دست بیاورید. مثلا نرم افزار ویرایش را برای یادگیری از بعدهای مختلف روی عکس ها و ویدیوها استفاده کنید. تا کاربردهای نرم افزار را روی عکس ها یاد بگیرید.

جستجو در موتور جستجوگر گوگل

بهترین چیز برای شروع خواستن است. پس شما میتوانید در موتور جستجوگر گوگل بگردید ببینید کدام نرم افزار برای آنچه در فکر شما وجود دارد. بارگذاری شده است، نرم افزار را دانلود کنید و برای طرز استفاده از آن نکات ضروری را بخوانید. مثلا نرم افزاری را دانلود کرده اید که میتواند استوری های جالب بسازد، شبیه نرم افزار_Adobesparkpost  این نرم افزارمیتواند با امکاناتی که دارد. جلوه های جالبی برای عکس و محتوای شما به وجود آورد.

در صورتی که قدم به قدم آموزش های سایت را دنبال میکنید. به عکس های آموزشی توجه کنید. راحت میتوانید با آن کار کنید. بعضی از آموزش ها هم ویدیو هستند. که میتوانید در سایت آن را پیدا کنید . اگر آموزش نرم افزار برای شما سخت است از ورژن فارسی نرم افزار استفاده کنید. راحت میتوانید با فارسی خوانی و اجرای عملیات ، نرم افزار را برای هدف خود به کار بگیرید. سراغ نرم افزارهای حرفه ای بروید.

 جمع بندی تبلیغات اینستاگرام

 

شما وقتی تبلیغات در اینستاگرام را بهتر انجام میدهید که بهتر محتوا بسازید کمپین تبلیغاتی (فیسبوک – سلبریتی ها – اسپانسر)

جا افتاده و بهتری داشته باشید و در این راه از مسیر تبلیغاتی خود لذت ببرید . همیشه جدا از اینستاگرام یک سایت داشته باشید و با حساب

کاربری فیسبوک خود در اینستاگرام حساب خود را تجاری کنید و کسب و کار خود را راه بیندازید کارشناسان ما در اینستاسنتر به شما کمک و راهنمایی میکنند تا در این زمینه از بهترین ها باشید.

 

نویسنده

محمد مهدی مرادی

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هر سوالی که راجع به خدمات داری همین الان توی واتس اپ بپرس