اینستاسنتر مجری خدمات اینستاگرام در ایران

اینستاسنتر با ارائه خدمت در زمینه دیجیتال مارکتینگ و به خصوص خدمات در زمینه اینستاگرام جزو معتبرترین شرکت ها ی حوزه دیجیتال در ایران است.تمام سازمان ها و شرکت ها قبل از  شروع فعالیتشان در حوزه های متفاوت هدف ها و برنامه ها  آینده را برای خودشان مشخص میکنند و برای رسیدن به آن ها تلاش میکنند و در مسیر آن ها حرکت میکنند.این وظیفه ماست که شما را در جریان برنامه ها و اهدافمان قرار بدهیم و در  این جا آنها را به صورت خلاصه برای شما توضیح میدهیم

اهداف اینستاسنتر

شرکت اینستاسنتر مجری خدمات و تبلیغات اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی در راستای ارتقاع سطح کیفیت خدمات خود در کشور  توزیع هرچه سیعتر خدمات به کاربران عزیز  با بالاترین سطح کیفیت و ارائه سرویس های آنلاین مخصوص کاربران با تلاش های بسیار توانسته با تحت پوشش قرار دادن تمام خدمات در سطح کشور  و کشور های همسایه  به عنوان بزرگترین مرکز خدمات آنلاین در ایران معرفی بشود

در حال حاضر بیشتر از  60 درصد از کاربران فعال در کشور مشتری اینستاسنتر هستند و از  خدمات آنلاین این شرکت در شبکه های اجتماعی و سایر وبسایت ها و موتورهای جستجو استفاده میکنند. فلسفه ما در این شرکت  استفاده از ابزار های قوی در کنار استعداد نیرو های متخصص برای خلق هر چه بهتر خدمات و افزایش جلب رضایت کاربران است.شرکت و کاربرانش هر روز این فلسفه را از آغاز ساعات کاری تا پایان رسیدن روز کاری دنبال میکنند و در جهت پیشرفت در این زمینه تلاش میکنند.کارکنان متخصص اینستاسنتر به تاثیرگذاری خود در  زندگی دیگران ایمان دارند.

نتیجه تمام این تلاش های یک تیم متخصص در کنار  خدمات با کیفیت و مناسب کاربران و مشتریان و رضایت مندی انها از  شرکت ما است. این باعث افتخار اینستاسنتر است که مشتریان رضایتمندی خود را از  خدمات آنلاین اینستاسنتر  چه در زمینه تبلیغات در اینستاگرام و چه در زمینه بازگردانی اکانت اینستاگرام و سایر خدمات ابراز میکنند.هدف ما ارائه خدمات فنی تر و عملی تر و حرفه ای تر به مخاطبان و مشتری های اینستاسنتر  و جلب رضایت بیشتر  آنها است.

اینستاسنتر

ما همیشه آماده ایم

شرکت خدمات اینستاسنتر یک مجموعه ی پیشرو و پویا در زمینه ارائه خدمات آنلاین در ایران به شمار می‌رود که در سال 1394 به عنوان خدمات دیجیتال مارکتینگ توانست فعالیت‌های ویژه خود را آغاز کند. جالب است این موضوع را بدانید که اینستاسنتر در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ با پشتکار و تلاش مدیرعامل این مجموعه به نام آقای رضا رفیعی که سابقه بسیار در زمینه دیجتیال مارکتینگ دارد تاسیس گردیده تا نیازهای کاربران عزیز در جامعه را برطرف سازد.

ارزش های اینستاسنتر

ارزش های ما در اینستاسنتر متفاوت  است، شاید برای برخی از وب‌سایت‌های ارائه خدمات اینستاگرام و یا شرکت‌ها، هدفشان قیمت پایین و بازار شکنی باشد اما در اینستاسنتر  ارزش‌ها متفاوت است و اولین ارزش ما صداقت و درستکاری در عرصه خدمات آنلاین در اینستاگرام است، زیرا مشتریان و همراهان ما را به راستگویی و صداقت میشناسند و  ما با روش‌های اخلاقی درست و شایسته به دنبال جذب مشتری جدید هستیم .

 نوآوری و ممتاز بودن و خلق محصولات و ایده جدید به صورت متداوم و ارزش آفرینی در حوزه خدمات اینستاگرام  از ارزشهای ما در اینستانستر است زیرا اعتقاد ما ارزش گذاشتن در عرصه خدمات به کاربران عزیز است.

ارزش قائل شدن به مشتریان و کاربران در  حوزه خدمات اینستاگرام جزو اولویت های ما است.یکی دیگر از ارزش های تیم اینستاسنتر مسئولیت پذیر بودن است.
و هدف و آرمان در محیط اینستاسنتر این است که همکاران در اینستاسنتر بتوانند مسئولیت پذیر باشند و با وفای به عهد و حفظ ارزش ها در خدمت پاسخگویی به نیازهای  مشتری های عزیز باشند.


01
مشتری مداری

مشتری سرمایه ما است و مشتری مداری و احترام مهمترین هدف و رکن اینستاسنتر است

02
استراتژی ما

مهمترین ابزار در کسب و کار داشتن استراتژی است. استراتژی ما در اینستاسنتر رسیدن به اهداف، مسیر درست و منابع برای موفقیت است

03
کارافرینی

اینستاسنتر یک شرکت کارافرین در زمینه خدمات دیجیتال مارکتینگ و اینستاگرام دارای ایده های مهم، ویژگی‌ها و مهارت‌های لازم بوده است و هدفش ساخت برند خود در زمینه خدمات دیجیتال و اینستاگرام در ایران است

دعوت به همکاری و استخدام در برند خدمات اینستاسنتر

اینستاسنتر یک شرکت فعال،خوش نام،خلاق و دارای نشان ® ثبت جهانی است. ما با بيش از 20 نفر پرسنل  با توجه به عملکرد موفق از بدو تاسیس تا کنون ، در هر دوره از سال تعدادي از علاقه مندان و با تجربه ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ را پس از بررسی شرایط ایشان استخدام مي نمايد،
 شما هم می توانید استخدام در اینستاسنتر را تجربه نمائید
فقط کافی است رزومه خود را به ادرس ایمیل زیر ارسال کنید
[email protected]

شایان ذکر است برای استخدام در اینستاسنتر نیاز به سابقه کار نیست و در صورت علاقه می توانید با کارآموزی شروع و سپس استخدام شوید.
👈 پوزیشن های شغلی مورد نیاز در شرکت:
1-کارشناس فروش
2-گرافیست
3-تدوینگر
4-سئو کار
5-نویسنده محتوا
6-مدیر و ادمین پیج
7-کارشناس تبلیغات

چرا اینستاسنتر؟

قابلیت ها و مزیتهای اینستاسنتر با رقبا کاملا متفاوت است. اهمیت  این موضوع که خدمات به صورت هرچه کاملتر به دید مشتری برسد کاملا باید رعایت شود و جزو ملزومات کسب و کار قرار بگرد
در واقع  رقابت در فضایی سالم از توانایی‌های منحصر به فرد شرکت اینستاسنتر است که به افراد اجازه میدهد به بازارهای دلخواه وارد شوند و کسب و کارشان را شروع کنند.
این عامل باعث برتری ما نصبت به رقبا در بازار شده است و ارزش  بالایی را برای ما کسب کرده است.
امتیازات ویژه شرکت اینستاسنتر در راستای فعالیت خود در حوزه اینستاگرام شامل موارد زیر میشود:

1-استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته در ارائه محصولات و خدمات اینستاگرام
2-کیفیت برتر خدمات و نوآوری در محصولات و خدمات اینستاگرام
3-ظرفیت بالای ارائه خدمات بر اساس نیاز و سفارش مشتری و بازار
4-استفاده از نیروهای انسانی متخصص و کارآمد و حرفه‌ای در حوزه دیجیتال مارکتینگ
5-وسعت و تنوع بالای خدمات قابل ارائه برای مشتریان
6-برنامه ریزی و زمان بندی دقیق  در ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ
7-برگزاری دوره‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ و کارگاه‌های آموزشی
9-افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات به ویژه ارائه خدمات دیجیتال

هر سوالی که راجع به خدمات داری همین الان توی واتس اپ بپرس